mind

Тіллерсон прокоментував чутки про свою можливу відставку

Він зазначив, що залишатиметься на посаді держсекретаря стільки, скільки йому дозволить Трамп

Тіллерсон прокоментував чутки про свою можливу відставку
Фото Getty Images / Global Images Ukraine

Держсекретар США Рекс Тіллерсон сказав, що «нікуди не йде» на питання, чи дійсно він збирається у відставку, як повідомили раніше у ЗМІ. Про це пише Bloomberg.

Колишній глава Exxon Mobil повідомив, що він збирається залишатися на посаді держсекретаря стільки, скільки «президент дозволить мені», і описав свої стосунки з Трампом як «хороші».

Цей короткий коментар Тілеерсон дав під час фотосесії з міністром закордонних справ Катару в Держдепартаменті. Таким чином держсекретар намагається придушити спекуляції щодо свого майбутнього на цій посаді.

Цього тижня CNN повідомила, що Тіллерсон розчаровувався в Білому домі і в Трампі і може піти. Ця тема постала на тлі зростаючої критики Трампа щодо іншого члена кабінету – генпрокурора Джеффа Сешнса та звільнення прес-секретаря Шона Спайсера.

«Держсекретар висловився дуже ясно: він має намір залишитися тут в Державному департаменті, – заявила на брифінгу у вівторок представник відомства Хезер Науер. – Попереду в нас ще дуже багато роботи. Він це визнає. Він глибоко занурився в цю роьоту».

Нагадаємо, CNN повідомила, що держсекретар Рекс Тіллерсон висловлює зростаюче розчарування адміністрацією Трампа і подумує щодо дострокової відставки з посади.

Як повідомлялося, в п’ятницю прес-секретар Шон Спайсер  заявив про свою відставку, одразу після того  як Трамп призначив Ентоні Скарамуччі директором із комунікацій Білого дому.