mind

Turkish Airlines надаватимуть безкоштовну послугу для українських пасажирів

Послуга надаватиметься пасажирам, які зупинятимуться на транзитну зупинку не менше 20 годин

Turkish Airlines надаватимуть безкоштовну послугу для українських пасажирів
Фото: pixabay.com

Авіакомпанія Turkish Airlines ввела послугу stopover (транзитна зупинка) для українських пасажирів: мандрівники матимуть можливість безкоштовно переночувати в готелі або відвідати визначні пам'ятки міста, де вони здійснили транзитну зупинку.

Про це повідомляє UKR.media.

Послуга доступна для пасажирів, що вилітають з українських аеропортів (Київ, Одеса, Харків, Львів, Херсон, Запоріжжя). Час зупинки у Стамбулі має становити не менше 20 годин.

Пасажирам буде видаватись спеціальний ваучер для розміщення в готелі. Він дозволить пасажиру економ-класу провести одну ніч в 4-зірковому готелі, бізнес-класу – дві ночі в 5-зірковому готелі в центральних районах Стамбула – Султанахмет і Таксим.

Зазначимо, що послуга доступна для клієнтів Turkish Airlines з листопада 2016 року. Щоб скористатися stopover, пасажиру необхідно придбати квитки в обидва кінці з пересадкою в Стамбулі.

Нагадаємо, що у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України мають намір збільшивши прийом турецьких туристів в п'ять разів і зрівняти його з виїзним турпотоком з України до Туреччини. Про це в ході презентації турпродукту Stopover авіакомпанії «Турецькі авіалінії» в Києві в п'ятницю сказала Віталіна Мартиновська.