mind

Сбербанк скасував всі обмеження на використання корпоративних карток

Всі його українські відділення розблоковані

«З 28.03.2017 року скасовуються всі раніше встановлені добові ліміти на здійснення операцій з використанням корпоративних карток, а саме: на операції зі зняття готівки з карткових рахунків; на будь-які безготівкові операції з карткових рахунків», – йдеться у заяві, розміщеній прес-службою Сбербанку в Україні.

Прес-служба фінустанови також повідомила, що «всі відділення українського дочірнього банку Сбербанку Росії вже розблоковані».

«На даний час розблоковані всі відділення банку. Два з них – у Києві та Запоріжжі – готуються до відновлення обслуговування клієнтів, і завтра [в середу. – ред.] відкриються у штатному режимі. Відділення банку в Дніпрі вже працює, – йдеться у повідомленні. – Всі інші відділення Сбербанку працюють в штатному режимі, у тому числі – в Сумах і Вінниці, які було розблоковано раніше».

Зазначимо, в ніч на 28 березня Сбербанк Росії оголосив про продаж 100% акцій українського дочірнього банку консорціуму інвесторів, куди увійдуть латвійський Норвік банк та білоруська приватна компанія. За словами представників банку, закриття угоди очікується у першому півріччі 2017-го, після отримання схвалень угоди фінансовими і антимонопольними регуляторами відповідних юрисдикцій, включаючи Латвію та Україну.

Водночас Національний банк України поки ще не отримав жодного офіційного повідомлення від потенційних інвесторів щодо купівлі ПАТ «Сбербанк».