mind

Кілька штатів подали позов до суду на указ Дональда Трампа

Адвокати подали позов проти нового указу Трампа, оскільки заборона на переміщення нашкодить мусульманському населенню, яке проживає у США, туризму та запрошенню іноземних студентів

Ще три штати ─ Нью-Йорк, Вашингтон та Массачусетс ─ оскаржують у суді міграційний указ Дональда Трампа, підписаний 6 березня.

За повідомленнями, судитися проти цього указу, який набуває чинності 16 березня, також збираються штати Міннесота й Орегон.

«Останнє урядове розпорядження президента Трампа ─ це та сама заборона мусульман, тільки під іншим ім'ям, нав'язування політики, яка у черговий раз порушує положення про рівність, закладене в Конституції», ─ сказав генеральний прокурор Нью-Йорка Ерік Шнейдерман після оголошення про позов.

Білий дім заявив, що «напевне» ця нова версія міграційного указу переможе в суді.

Юридичний процес відновився після того, як адвокати штату Гавайї подали позов проти нового указу Трампа в середу, мотивуючи позов тим, що заборона на переміщення нашкодить мусульманському населенню, яке тут проживає, туризму та запрошенню іноземних студентів.

Нагадаємо, що Трамп підписав новий указ, що припиняє на 90 днів в'їзд в США громадян шести країн з переважно мусульманським населенням – Ірану, Ємену, Лівії, Сирії, Сомалі та Судану. Програма прийому біженців буде припинена на 120 днів. Попередню версію указу заблокував федеральний суд Сполучених Штатів.